Dženifera Ģērmane kalnu slēpošanas sabiedrību turpināja pārsteigt arī Pasaules kausa posmā Jasnā Slovākijā, atkārtojot savu pirms piecām dienām sasniegto neatkarīgās Latvijas rekordu – astotā vieta slalomā.

20 gadus vecā sportiste pirmo reizi Pasaules kausā uz starta līnijas stājās pirmajā grupā jeb starp spēcīgākajām 30, pirmajā braucienā uzrādot 11. laiku, bet divu braucienu summā ar stabilu augsta līmeņa sniegumu paceļoties uz astoto vietu. Uzreiz aiz latvietes iepriekšējā posmā trešo vietu izcīnījusī un dienu iepriekš milzu slalomā uzvarējusī zviedriete Sāra Hektore. Otrajā braucienā Ģērmanei piektais rezultāts, esot ātrākai arī par posma uzvarētāju amerikānieti Mikaēlu Šifrinu, kurai šī bija karjeras 95. uzvara Pasaules kausā. Ģērmane piedalījusies četros no septiņiem posmiem un kopvērtējumā ir 18.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.