Otro gadu pēc kārtas un 15. reizi kopš 1997. gada par Latvijas čempioniem regbijā kļuvusi "Miesnieki/Ķekava" komanda. Zelta medaļu liktenis izšķīrās Latvijas regbija klasikā – "Miesnieki/Ķekava" pret Garkalnes "Livonia". Baldones stadionā notikušajā mačā "Miesnieki" jau no pirmajām minūtēm uzņēmās iniciatīvu un ar Toma Asejeva piezemējumu un Jura Iesalnieka diviem soda sitieniem panāca vadību 11:3.

Otrajā puslaikā vēl vienu piezemējumu veica Dāvis Jansons (18:3), "Livonia" regbistiem atlikušajā laikā starpību sadeldējot, tomēr pie sava sestā valsts čempionu titula netiekot – 21:13 "Miesnieki/Ķekava" labā. "Spēlējām ar labu atdevi, džeki cīnījās līdz pēdējai elpai. Uzvarējām, jo mums tomēr bija lielāka pieredze, pretinieku rindās ir daudz jaunu seju, viņiem viss vēl priekšā. Ilgi nebijām bijuši visi kopā, tāpēc enerģija bija liela. 

Čempionāts bija īss, bet gandarījums vienalga ir liels," pēc mača intervijā "TV7" sacīja Emīls Balodis, kurš ir čempionu spēlējošais galvenais treneris.

Par čempionāta bronzas medaļniekiem kļuva Valmieras "Fēnikss", bet pērn izcīnīto trešo vietu šoreiz nenosargāja "Eži". Latvijas čempionāts klasiskajā regbijā (regbijs-15) šogad bija neierasti īss, jo piecas komandas aizvadīja tikai vienu apli. Tas tāpēc, ka vasaras otrajā pusē "Miesnieki/Ķekava" un "Livonia" spēlēs Baltijas TOP līgā ar vadošajiem Lietuvas klubiem, bet pārējās trīs vienības sacentīsies jaunizveidotajā Baltijas regbija čempionātā.