Latvijas volejbola čempionāta finālsērijas pirmajā mačā Jēkabpils "Lūši" piecu setu trillerī viesos pārspēja pagājušā gada čempioni Daugavpils "Ezerzemi/LU".

Reklāma

Jēkabpils "Lūši" šo sezonu sāk pasmagi, taču pirms gadu mijas iešūpojās, vispirms izcīnot Latvijas kausu, bet marta sākumā aizcīnījās līdz Baltijas līgas bronzas medaļām. Gan kausa finālā, gan bronzas mačā pretiniekos bija tieši daugavpilieši un abās spēlēs "Lūši" uzvarēja ar 3:0. Pirms Latvijas finālsērijas abām komandām bija pailga pauze, "Lūšiem" arī saraustīts gatavošanās process, jo galvenais treneris Mārcis Obrumans bija aizņemts pie Latvijas U-20 izlases stūres, tāpēc nav brīnums, ka fināls sākās ar līdzvērtīgu dueli. 

Pirmajā setā uzvarēja jēkabpilieši, nākamajos divos daugavpilieši, ceturtajā atkal "Lūši". Izšķirošais piektais bija amerikāņu kalniņi, Jēkabpils komandai spējot atspēlēties no 0:4 un 5:10. Beigās mačbumbas abām komandām, taču divas reizes "Ezerzemes/DU" spēlētājs Dmitrijs Meinerts sita autā, ļaujot "Lūšiem" svinēt uzvaru ar 3:2 (25:22, 19:25, 18:25, 25:20, 19:17) un sērijā līdz trim uzvarām izvirzīties vadībā. Uzvarētāju labā 17 punktus guva Jānis Medenis, mājiniekiem ar 18 punktiem izcēlās Devids Žolnerovičs. 

"Nenospēlējām labi, bet ar to šoreiz pietika uzvarai. Finālā katra uzvara ir svarīga, un man ir vienalga, kāda tā ir," 

tā Obrumans. Sērijas otrā spēle sestdien Jēkabpilī, trešais mačs dienu vēlāk atkal Daugavpilī.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.