Pērn čempioni, šobrīd – pirmspēdējie devītie. Kaspara Dubras pārstāvētais Lietuvas futbola klubs "Panevežys" iekritis pamatīgā bedrē.

Reklāma

"Starpsezonā no komandas aizgāja daudz pamatsastāva spēlētāju, nebija laika salikt jauno puzli," "Latvijas Avīzei" skaidroja Kaspars Dubra. "Pirms sezonas neizskatījās, ka būs tik slikti, bet iemesli šādam rezultātam ir vairāki. Nē, parādu gan nekādu nav, neviens nerunā, ka griezīs algas nost. Vienīgais, ka prēmijas par uzvarām nenopelnām. Daudzus mačus zaudējām pēdējās minūtēs."

Komandā nupat mainījies galvenais treneris – itālieša Džino Letieri vietā stājies beļģis Stijns Vrevens, un pieredzējušais Latvijas izlases aizsargs cer, ka komanda sāks rāpties ārā no bedres, pirmā spēle beļģa vadībā raisījusi optimismu. 

"Spēlētāji mums ir labi, sastāva ziņā noteikti esam TOP 3 Lietuvā. Ielaistajos vārtos esam vieni no līderiem, bet iesistajos – pēdējie, tikai deviņi vārti 15 spēlēs," 

problēmas uzbrukumā akcentēja Dubra.

Viņa skatījumā Lietuvas čempionātā līmenis ir līdzīgs kā Latvijā, starp labākajām un apakšgala komandām līmeņa atšķirība esot mazāka, bet nav tik bagātas komandas kā "Rīga" un "RFS". Kasparam Dubram līgums ar "Panevežys" ir līdz sezonas beigām.

Dubra ar Latvijas izlasi šobrīd gatavojas Baltijas kausa spēlei sestdien Liepājā pret Lietuvu, un mūsējie centīsies izcīnīt pirmo uzvaru Paolo Nikolato vadībā. "Viņam ir pilnīgi citas prasības un taktika, nekā izlasē bija iepriekš. Pirmā nometne vairāk bija, lai mēs saprastu viens otru. Pret Kipru mēģinājām pieturēt bumbu, vārtu gūšanas iespēju nebija daudz. Baltijas kausā būs interesanti, pozitīvs noskaņojums. Ja pildīsim viņa prasības, jābūt labākam rezultātam. Man Panevēžā arī bija itāliešu treneris, spēlējām piecos aizsargos, tāpēc Nikolato ideju uzreiz apmēram noķēru, man arī uzkrāta pieredze, līdz ar to problēmu nebija," norādīja 33 gadus vecais aizsargs.

Aptauja

Cik bieži lasi/klausies tiešsaistes mediju LASI.LV?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.