Amerikāņu prokremliskais komentētājs Takers Karlsons, kas nule apmeklējis Krieviju un tur sagatavojis "interviju" ar diktatoru Vladimiru Putinu, ir "noderīgs idiots", trešdien sarunā ar telekanālu MSNBC atzina bijusī ASV valsts sekretāre Hilarija Klintone.

"Ja jūs tiešām izlasāt tulkojumus tam, kas tiek teikts Krievijas medijos, - tie par viņu smejas. Viņš ir kā tāds kucēns," sacīja Klintone.

"Pēc tam, kad viņš ir ticis atlaists no tik daudziem medijiem Savienotajās Valstīs, es nebūšu pārsteigta, ja viņš uzradīsies ar līgumu ar kādu Krievijas mediju, jo viņš ir noderīgs idiots," norādīja bijusī valsts sekretāre.

"Viņš saka lietas, kas nav patiesas, viņš kā papagailis atkārto visus Vladimira Putina melus par Ukrainu, tāpēc neredzu iemeslu, kāpēc lai Putins nesniegtu viņam interviju,"

piebilda Klintone.

Karlsons šonedēļ bija Krievijā un pavēstījis, ka drīzumā laidīs klajā interviju ar diktatoru.

Karlsona intervijas saturs pagaidām nav zināms, bet, ņemot vērā, ka viņš ilgstoši aizstāv dažādus Kremļa politikas aspektus, kritiķi sagaida, ka arī intervija būs simpatizējoša Maskavai.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.