Ministru prezidente Evika Siliņa ("JV") cer koalīcijā vienoties par vienu kandidātu valsts kontroliera amatam, lai gan par to vēl neesot sākta diskusija.

Līdzšinējais valsts kontrolieris Rolands Irklis pēc viņa vēlēšanās atbrīvots no amata saistībā ar pāriešanu uz darbu AS "Augstsprieguma tīkls" vadībā. TV3 vēsta, ka, pēc neoficiālas informācijas, amatam tiekot apsvērts Valsts kontroles padomes loceklis Edgars Korčagins. Viņa vārds starp ticamākajiem valsts kontroliera amata kandidātiem izskanēja arī iepriekšējā konkursa laikā, taču toreiz amats tika uzticēts Irklim.

Tikmēr LETA vēsta, ka Edgars Korčagins vēl nav uzrunāts. Ja šāds piedāvājums tiktu izteikts, Korčagins "nopietni apsvērtu pretendēt uz valsts kontroliera amatu". Korčagins šobrīd ieņem arī VK Revīzijas departamenta vadītāja amatu un iestādē kopumā strādā kopš 2015. gada decembra.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.