Salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, novembrī dzīvokļu piedāvājums Rīgā kopumā samazinājās par 7%, bet piedāvājumu skaits Rīgas lielākajos mikrorajonos samazinājās par 8%, teikts nekustamo īpašumu kompānijas "Arco Real Estate" jaunākajā sērijveida dzīvokļu tirgus apskatā.

Salīdzinot ar 2022. gada novembri, dzīvokļu piedāvājums kopumā bija lielāks - kopējais dzīvokļu piedāvājumu skaits bija lielāks par 2%, savukārt lielāko mikrorajonu dzīvokļu piedāvājums bija par 4% mazāks nekā pirms gada.

Piedāvājumu skaits Rīgas lielākajos mikrorajonos šī gada ceturtajā ceturksnī turpina kristies, teikts apskatā. Piedāvājuma līmenis ir līdzīgs tam, kāds šajā laika periodā novērots pērn - novembrī tas noslīdēja zem 1700 atzīmes.

Apkopojot dzīvokļu piedāvājumu skaitu Rīgas mikrorajonos, "Arco Real Estate" secina, ka vislielākais piedāvājumu skaits novembrī bija Purvciemā, savukārt vismazākais - Bolderājā.

Pagājušajā mēnesī gandrīz visos Rīgas lielākajos mikrorajonos dzīvokļu piedāvājumu skaits samazinājās. Visvairāk piedāvājumu skaits samazinājās Vecmīlgrāvī - par 19%. Turpretī Zolitūdē novembrī dzīvokļu piedāvājums visvairāk palielinājās - par 13%.

Novembrī, analizējot piedāvājuma skaitu proporcionāli mikrorajona lielumam, proti, pēc iedzīvotāju skaita, vislielākais piedāvājums konstatēts Āgenskalnā, savukārt Bolderājā piedāvājumu skaits bija proporcionāli vismazākais.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.