Klimata un enerģētikas ministrija izplatījusi informāciju, ka tā pilnveido atbalsta programmu iedzīvotājiem elektroauto un hibrīdauto iegādei – gan jaunu, gan lietotu elektroauto un jaunu hibrīdauto iegādes iespējas tikšot nodrošinātas plašākam lokam, arī daudzbērnu ģimenēm.

Izmaiņas atbalsta programmā plānots apstiprināt šogad, patlaban līdz 4. aprīlim noritot sabiedriskā apspriešana. "Atbalsta programmas jauninājumi paredz tostarp nodrošināt papildu atbalstu daudzbērnu ģimenēm septiņvietīgu elektroauto vai ārēji lādējamu hibrīdauto iegādei. Plānotais atbalsts šāda veida jauniem transportlīdzekļiem būs 9000 eiro, bet septiņvietīgam lietotam elektroauto – 4500 eiro," teicis klimata un enerģētikas ministrs Kaspars Melnis.

Šādi jauni elektrobraucamie gan tāpat nav lēts prieks (atsevišķu autotirgotāju mājaslapās redzams, ka jauns elektrobusiņš maksā, sākot no 65 000 eiro), un sociālo tīklu lietotāji jautā, kura daudzbērnu ģimene Latvijā gan to varētu atļauties.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.