Jelgavas novada pašvaldības vārds ierauts skandālā divdomīga video dēļ, kurā redzams, ka pašvaldības Budžeta komisijas attālinātās sēdes laikā domes priekšsēdētājs Madars Lasmanis pievēršas kādai sievietei aizmugurējā automašīnas sēdeklī.

Pēc tam novada vadītājs paziņoja, ka tā esot nomelnošana un to veicot domes izpilddirektore Līga Lonerte, un ka viņš rosinās Lonerti atbrīvot no darba citu pārkāpumu dēļ – viņa esot mainījusi pašvaldības darbinieku atalgojumu, kā arī iejaukusies SIA "Zemgales veselības centrs" pašvaldības kapitāla daļu turētāja pārstāvja pienākumu izpildē.

Vakar mediji ziņoja, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs pārbauda informāciju par iespējamu Jelgavas novada pašvaldības mantas izmantošanu privātām vajadzībām.

Latvijas Slimnīcu biedrība pagājušajā nedēļā atklātā vēstulē aicināja Veselības ministriju iejaukties gaidāmajos Jelgavas novada domes lēmumos, nepieļaujot SIA "Zemgales veselības centrs" ZVC pārdošanu.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.