Kultūras ministrija ziņo, ka valdība izskatījusi ministrijas ziņojumu "Par Latvijas Republikas pievienošanos Apvienoto Nāciju Organizācijas 1992. gada 9. maija Vispārējās konvencijas par klimata pārmaiņām* Kultūrā balstītas klimata rīcības draugu grupai" un atbalstījusi šo iniciatīvu.

Sociālajos tīklos daudzi ironizē par to, kas gan varētu būt "kultūrā balstītas klimata rīcības draugu grupa" un ar ko tā nodarbotos. Tāpat kā nesaprotamu savārstījumu vērtē šo kultūras ministres Agneses Loginas citātu ministrijas preses relīzē: "Latvijas galvenie uzdevumi, piedaloties draugu grupas darbā, būs identificēt labāko starptautisko pieredzi, kas var tikt pārņemta Latvijā, īstenojot klimata un kultūras politikas pasākumus, un pārstāvēt Latvijas intereses starptautiski, demonstrējot iniciatīvu jautājumos, kas saistīti ar kultūras integrāciju klimata rīcībā, un atbalstot mērķa par Latvijas darbību ANO Drošības padomē 2026.–2027. gadā sasniegšanu."

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.