No pirmdienas, 15. maija, pakāpeniski sāksies biļešu tirdzniecība uz Dziesmu un deju svētku pasākumiem. Elektroniskā tirdzniecība sāksies pulksten 10 "Biļešu paradīzes" mājaslapā, kur tiks izveidota virtuālā rinda. Lietotājam tiks piešķirts kārtas numurs un definēts aptuvenais gaidīšanas laiks līdz pirkuma uzsākšanai.

Reklāma

"Biļešu paradīzes" valdes priekšsēdētājs Jānis Ķuzulis intervijā LTV skaidroja: “Pilnīgi pietiks, ja plkst. 9.50 vai 9.45 jūs ienāksiet "Biļešu paradīzes" lapā, kur jūs sagaidīs biļešu "uzgaidāmā telpa". Katrs pircējs redzēs savu kārtas numuru, cik vēl priekšā ir pircēju un dinamiski mainīgu laiku, kas ir datora prognoze, cik ilgs laiks varētu paiet līdz tam brīdim, kad pats pircējs nokļūs sistēmā pie biļešu pirkšanas. Jāņem gan vērā, ka tas ir ļoti atkarīgs no tā, cik ātri darbojas paši pircēji."

No 15. maija biļetes internetā būs iespējams iegādāties uz 15 dažādiem notikumiem. No 17. maija interneta tirdzniecībā būs pieejamas biļetes uz deju koncertiem, no 19. maija – uz koru lielkoncertiem.