Pēc māsas kāzām Lēdija Gāga gatavojas nākamajam posmam viņas un Maikla Polaņska attiecībās.

Reklāma

Pāris ir kopā jau četrus ar pusi gadus, un ģimenei un draugiem Lēdija Gāga jau pateikusi, lai viņi gatavojas kāzām. Dziedātāja un aktrise, kuras īstais vārds ir Stefānija Džoanna Andželīna Džermanota, jau nolēmusi, ka kāzas rīkos vasarā un tās notiks viņas mājā Malibu, kas maksā 22,5 miljonus ASV dolāru un no kuras paveras brīnišķīgs skats uz Santa Monikas kalniem un pludmali.

Jūnija sākumā Lēdija Gāga apmeklēja savas māsas Natālijas Džermanotas kāzas, un piedzīvotais viņu iedvesmojis uz nopietnām pārmaiņām pašas privātajā dzīvē. Kā zina teikt pāra anonīmi draugi, 38 gadus vecā mūziķe un 46 gadus vecais filantrops esot pilnīgi dažādi, taču abu savienība ir neapstrīdama, "viņi sader viens ar otru un nevar vien sagaidīt, kad dibinās ģimeni". Turklāt "Lēdija Gāga ir laimīgāka nekā jebkad". Un "viņu nākotnē pilnīgi noteikti ir vieta bērniem".

Ļoti ekscentriska savās radošajās izpausmēs, privātajā dzīvē Lēdija Gāga cenšas saglabāt privātumu, taču, pateicoties plašsaziņas medijiem, par viņas mīlas dzīvi zināms gana daudz, un tas nesaskan ar viņas pašas apgalvoto, ka karjera vienmēr būs primāra – 2010. gadā kādā intervijā Lēdija Gāga apgalvoja: "Dažas sievietes izvēlas sekot vīriešiem, un dažas sievietes izvēlas sekot savam sapnim. Ja kādreiz brīnies, pa kuru ceļu iet, atceries, ka tava karjera nekad nemodīsies ar apgalvojumu, ka vairs tevi nemīl." Iespējams, šādu atziņu izprovocējusi viņas pieredze – savulaik Lēdija Gāga bijusi kopā ar puisi, kurš bija pārliecināts, ka viņa nekad nesasniegs nekādus panākumus, nekad netiks nominēta "Grammy" balvai, nekad nesarakstīs nevienu hitu un ka piedzīvos vienu izgāšanos pēc otras. Lēdija Gāga atbildējusi: "Kādudien, kad mēs vairs nebūsim kopā, tu, nedzirdot vai neredzot mani, pat nespēsi pasūtīt tasi kafijas visvienkāršākajā ieskrietuvē."

Savulaik tikusies gan ar producentiem, gan mūziķiem, gan aktieriem, piecus gadus viņa bija kopā ar aktieri Teiloru Kinniju, taču saderināšanās abus nepasargāja no attiecību pārtraukšanas. Viņa bija saderinājusies arī ar Holivudas talantu aģentu Kristiānu Karīno, taču arī šīs attiecības beidzās ar šķiršanos, un ne viens vien to saistīja ar gana intensīvo periodu, kas Lēdiju Gāgu pavadīja pēc muzikālās drāmas "Zvaigzne ir dzimusi" (2018) pirmizrādes, kad viņai pierakstīja romantiskas attiecības ar filmas režisoru un galvenās lomas atveidotāju Bredliju Kūperu. Kopš 2020. gada Lēdija Gāga ir kopā ar Maiklu Polaņski, un kopā viņi ir apmeklējuši daudzus ne tikai sarkanā paklāja pasākumus. Jau 2022. gada sākumā par pāri teica, ka "viņu attiecības ir nopietnas, un viņi ir ļoti iemīlējušies".

Ar Maiklu Polaņski Lēdija Gāga iepazinās 2020. gada Jaungada naktī, un jau februārī, izmantojot "Instagram", pāris paziņoja, ka ir kopā.

TV3 29. jūnijā plkst. 22.40, "Zvaigzne ir dzimusi"

Aptauja

Par kuru tēmu LASI.LV vēlētos uzzināt un lasīt vēl vairāk?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.