Nesenā intervijā Džeida Pinketa Smita atklāja savas un Vila Smita laulības aizkulises, kurās bijis ļoti daudz kompromisu.

Džeida Pinketa un Vils Smits iepazinās 1994. gadā, kad viņa piedalījās aktieru atlasē, lai spēlētu Smita varoņa draudzeni. Aktrisi izbrāķēja īsā auguma dēļ, taču tas netraucēja abu privātajām attiecībām, 1997. gada 31. decembrī simt lūgto viesu klātbūtnē pāris apprecējās. Pēc sešiem mēnešiem piedzima Džeidens, un 2000. gadā – Vilova. Pāra laulība bijusi gana vētraina, un kopš 2016. gada Smiti dzīvo šķirti, kaut arī, kā abi atzinuši intervijās, viņiem nav plānu šo savienību šķirt juridiski.

Jau pirms jāvārda teikšanas Džeidai Pinketai bijušas dažas idejas, kā pārvērtīsies viņas kopdzīve ar Vilu Smitu, taču iztēlotais bija tālu no tā, kā viņi dzīvoja. Intervijā reperim Veilam viņa teica: "Iedomājies savu ideālo sievieti. Un, kad tu tādu atradīsi, viņa būs tava dieviete. Mēs iemīlamies dievietēs vai dievos, bet, kad sastopamies ar īstajiem cilvēkiem, mums jāiemācās, kā viņus mīlēt." Un Pinketa Smita ir pārliecināta, ka šim procesam nav beigu.

Kad Džeida apprecējās ar Vilu, viņai no galvas bija jāizmet tēls, kādu viņa savās fantāzijās bija radījusi, kā arī pašai jātiek galā ar savu pieredzi – viņu uzaudzināja mamma un vecmāmiņa, tēvam Džeidas dzīvē nebija nekādas nozīmes. "Es biju patiešām nikna uz vīriešiem. Man bija ļoti lielas cerības. Ar mani bija grūti." Pinketai Smitai bija pilnībā jāmaina savs skatījums, jo vīrs taču nebija viņas tēvs, un Vilam nebija ne mazākās saistības ar to, kāda bijusi Džeidas dzīve pirms abu iepazīšanās.

"TV3 Life" 11. maijā plkst. 22.00, "Sliktās mammas".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.