Pēc gadu ilgas kopābūšanas izšķīries Īens Makelens un par viņu krietni jaunākais Oskars Konlons-Morijs.

Abi iepazinās 2022. gada decembrī, kad piedalījās pantomīmā, atveidojot māti un dēlu, un vecums nebija šķērslis, lai uzsāktu attiecības: Īens Mekelens dzimis 1939. gadā, savukārt Oskars Konlons-Morijs ir vien 30 gadus vecs. Kā zina teikt paziņas, pāris pat apsvēra domu par kāzām. Pēc šķiršanās Oskars Konlons-Morijs "iečivināja", ka Īens Makelens ir viņa "dzīves mīlestība" un "Instagram" publicēja divas bildes, taču "Gredzena pavēlnieka" zvaigzne, kurš karjeras laikā nominēts diviem "Oskariem", no komentāriem atturējies.

To, ka ir homoseksuāls, Īens Makelens pirmoreiz publiski atklāja 1988. gadā – jau pēc vecāku nāves –, un, kā intervijā Džonatanm Rosam viņš atzina, kopš šī paziņojuma visa viņa dzīve kļuva daudz labāka: attiecības ar ģimeni, draugiem, svešiniekiem, "un es sāku labāk strādāt, jo vairāk neslēpos". Par seksualitāti intervijās Makelens runājis ne reizi vien, arī norādot, ka laikā, kad viņš bija jauns vīrietis, būt homoseksuālam nudien nebija viegli. Viņa dzīvē bijuši divi ilglaicīgi partneri – ar vēstures skolotāju Braienu Teiloru viņš bija kopā no 1964. līdz 1972. gadam, bet 1978. gadā, apmeklējot Edinburgas festivālu, viņš iepazinās ar velsiešu aktieri un režisoru Šonu Matiasu, ar kuru bija kopā 10 gadus.

TV3 20. aprīlī plkst. 24.50, "Labais melis".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.