Mākslinieks Vladislavs Lakše ir pazīstams ar saviem panākumiem sadarbībā populāriem basketbolistiem un starptautiska līmeņa cīkstoņiem. Nupat Lakše savos soctīklos prezentējis svaigu darbu ar nosaukumu "God’s Warrior" ("Dieva karavīrs"), kurā attēlots Ukrainas bokseris Oleksandrs Usiks.

"Mēs jau sen ar Aleksandru esam uz sakariem. Uz boksa skatuves viņš vienmēr atšķiras ar savu raksturu un reliģiozitāti. "Dieva karavīrs" — tas ir cilvēks, kurš sit un uzvar, jo ticība kontrolē viņa garu. Zīmējumā es attēloju arī erceņģeli Gabriēlu, kurš ir "spēka enģelis" un dod enerģiju uzvarai," pastāstīja Lakše.

Šobrīd Vladislavs strādā kopā ar bokseri ar jauniem projektiem. 

Atgādinām, ka Lakše, kas akadēmiskās zināšanas ieguvis Latvijas Mākslas akadēmijā, savas karjeras laikā ir paspējis sadarboties ar tādiem uzņēmumiem, kā Nike, Converse, Puma, Adidas un daudziem citiem populāriem zīmoliem, kā arī sadarbojas ar vadošām NBA komandām galvenā dizainera lomā.

Plašāku atzinību Latvijā Lakše guvis kā Ghetto Games plakātu autors. 

Ukraiņu bokseris Oleksandrs Usiks.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.