Apstiprināti galveno lomu atveidotāji romantiskās piedzīvojumu filmas "Rouzu ģimenes karš" rimeikā.

1989. gadā komēdijas "Rouzu ģimenes karš" scenārija pamatā ir Vorena Adlera 1981. gadā izdots romāns, bet tā centrā – šķietami nevainojams laulāts pāris. Taču, kad abu attiecības irst pa vīlēm, sākas cīņa par to, kurš paturēs Rouzu grezno savrupmāju. Galvenās lomas atveidoja Maikls Duglass un Ketlīna Tērnere, un gan viņi, gan filmas režisors Denijs DeVito piedalījās arī filmās "Dēkas ar akmeni" (1984) un "Nīlas dārgakmens" (1985). "Rouzu ģimenes kara" nosaukums ir atsauce uz Sarkanās un Baltās rozes karu viduslaiku Anglijā, un tā gan kļuva par kases hitu, gan izpelnījās kinoprofesionāļu atzinību – trīs kategorijās (labākais mūzikls vai komēdija, labākais aktieris mūziklā vai komēdijā (M. Duglass) un labākā aktrise komēdijā vai mūziklā (K. Tērnere) to virzīja Holivudas ārzemju preses asociācijas balvai "Zelta globuss".

Atkārtotā ekranizācijā galvenās lomas atveidos Benedikts Kamberbačs un Olīvija Kolmane, režisors būs Džejs Roučs ("Trambo", 2015, "Skandāls", 2019), bet scenārija autors – jau diviem "Oskariem" nominētais Tonijs Maknamara ("Favorīte", 2018, "Nabaga radības", 2023, kā arī seriāls "Katrīna Lielā", 2019–2023). Teo un Aivijai ir lieliska karjera, brīnišķīgi bērni un apskaužama seksa dzīve, taču zem laimīgās ģimenes fasādes slēpjas drāma...

Gan B. Kamberbačs, gan O. Kolmane ir arī filmas līdzproducenti.

LTV7 26. aprīlī plkst. 22.00, "Kurjers".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.