Ko tev sola zvaigznes? Prognoze nedēļai. Horoskopi no 25. februāra līdz 3. martam. Kādam nedēļa būs spraiga, bet kādam saspringta.

Auns

Viņš pratīs izrādīt iniciatīvu īstajā brīdī un vietā. Sekmes nodrošinās arī prasme modināt simpātijas un būt diplomātam.

Vērsis

Planētas nenoskaņo uz aktīvu darbību, labākajā gadījumā uz pārdomām un jaunu atziņu meklēšanu, sliktākajā – uz vienkāršu dzīves baudīšanu.

Dvīņi

Planētas noskaņo uz piedzīvojumiem. Spēja reaģēt sarežģītās situācijās ierobežota, tādēļ jābūt uzmanīgiem.

Vēzis

Ļoti labs laiks turpināt iesākto un piepildīt nospraustos plānus. Savu labvēlību ieteicams dāvāt tikai tiem, kuri to tiešām pelnījuši.

Lauva

Labāk mierīgi turpināt iesākto un kārtējos darbus – Saturns neveicina jaunas iniciatīvas. Arī spēja izkļūt no sarežģītām situācijām pagaidām ierobežota.

Jaunava

Sekmes nodrošinās pieturēšanās pie nospraustā plāna un turēšanās pretī acumirkļa kārdinājumiem.

Svari

Planētas noskaņo uz diezgan pamatīgu vieglprātību. To, protams, var izbaudīt, tomēr pavisam norauties no ķēdes nevajadzētu.

Skorpions

Viņš visu dara no sirds, tādēļ viss viņam veicas. Tomēr jāizvairās no tēriņiem, kas radušies acumirkļa emociju ietekmē.

Strēlnieks

Planētu stāvoklis labvēlīgs, lai gūtu sekmes un arī izbaudītu gūtos panākumus. Tomēr būtu labi, ja tas nenotiktu uz citu rēķina.

Mežāzis

Zvaigžņu izvietojums sekmē cītīgu un metodisku darbu jau agrāk nosprausto mērķu sasniegšanai. Lai veicas!

Ūdensvīrs

Viņš visu paveiks, pateicoties mākai būt īstajā vietā un laikā, arī spējai būt diplomātam. Savas gribas uzspiešana gan nedos neko labu.

Zivis

Veiksmīga nedēļa plānu un nodomu piepildīšanai. Kā teicis kāds tautā iemīļots aktieris un joku plēsējs – atliek tikai rakt…

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.