Jau 21. martā būs skatāma filma "Māja ceļa malā", kuras galvenās lomas atveidotājs Džeiks Džilenhols iejuties lomā, ko oriģināldarbā spēlēja Patriks Sveizijs.

Roudija Heringtona filmas "Māja ceļa malā" (1989) darbība norisinās Misūri pavalsts mazpilsētā, kur tikko atjaunotā bārā sāk strādāt Patrika Sveizija atveidotais cīņas mākslu meistars Džeimss Dal­tons, kura uzdevums ir atvēsināt pārmērīgi iekarsušos klientus. Taču lielākās problēmas viņa darbā rada nevis piedzērušos klientu varonības izpausmes, bet vietējais biznesmenis (lomā Bens Gazara), kurš vēlas, lai dzīve Džesperā paliek pa vecam.

Filmā piedalījās arī Sems Eliots un Kellija Linča, un 15 miljonus izmaksājušais grāvējs iekasēja vairāk nekā 60 miljonus, par spīti diezgan iznīcinošajām atsauksmēm, un ļoti veiksmīgi izdzīvoja video­ēras ziedu laikus. Piecās kategorijās – sliktākā filma, aktieris, otrā plāna aktieris, scenārijs un režisors – "Māja ceļa malā" bija nominēta "Zelta avenei" jeb antioskaram, taču, neskatoties uz to, 2006. gadā uzreiz videoiznomā nonāca tās turpinājums, savukārt 2015. gadā izskanēja ziņas par rimeika tapšanu. Kā scenārists un režisors bija apstiprināts Džons Kasavītiss, kuru pēc vairākiem gadiem nomainīja Dags Laimens ("Smita kungs un kundze", 2005), bet galvenajās lomās tika izziņoti Amerikas Kinoakadēmijas nominants Džeiks Džilenhols un bokseris Konors Makgregors.

Zinātāji atklājuši, ka jaunā "Māja ceļa malā" atbilstoši mūsdienām būs izrevidējusi oriģinālfilmas scenāriju, "action" papildinot ar krietnu devu joku un vardarbības, un Dž. Džilenhols atveidos cīkstoni, kurš par kārtību rūpēsies Floridā.

Filma būs skatāma "Amazon Prime".

TV3 4. februārī plkst. 22.45, "Diena pēc rītdienas".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.