Dženiferas Anistones mēnessērdzība bija iemesls konfliktiem viņas attiecībās ar Bredu Pitu.

Ārsti jau sen norāda, ka pret mēnessērdzību jāizturas nopietni, un to ar atskatu pagātnē apliecinājis aktieris un producents Breds Pits, atsaucot atmiņā kopdzīvē ar Dž. Anistoni pieredzēto. "Kamēr es guļu, viņa paspēj daudz ko sadarīt. Reiz bija izslēgusies mājas signalizācija, un es viņu atradu laukā," viņš atzinis. Mēnessērdzības varā Anistone bija izgājusi cauri trīs vai četrām istabām. Pita bažas jo īpaši pastiprināja tas, ka abi dzīvoja savrupmājā, kas atradās netālu no klints, un pati vaininiece reiz šo situāciju komentējusi kā "šausminošu". Ne reizi vien Pits naktī dzirdējis, kā tiek atvērtas un aizvērtas atvilktnes, turklāt Anistone miegā arī runājusi.

Par miega problēmām Anistone publiski runāja vien 2022. gadā, uzsverot, ka cilvēka labsajūtai kvalitatīvs miegs ir tikpat nepieciešams kā diēta un ķermeņa vingrinājumi – ja kāds no labsajūtas "balstiem" sadrūp, arī pārējie nefunkcionē kā nākas. Viņa labi zina, kā ir cīnīties ar miega problēmām, jo pirms vairāk nekā 20 gadiem mocījās ar bezmiega. Vai tas pārvarēti, aktrise klusē.

TV3 9. decembrī plkst. 22.45 "Šķiršanās amerikāņu stilā".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.