Ar jaunu sparu uzvirmojis skandāls, kurā vairāki bijušie Kanādas junioru hokeja izlases spēlētāji apsūdzēti seksuālā vardarbībā.

Pieciem spēlētājiem, no kuriem četri šobrīd pārstāv Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubus, bet viens spēlē Šveicē, jāierodas policijas iecirknī, kur viņiem tiks uzrādītas apsūdzības par izdarīto 2018. gada pasaules čempionāta laikā. 

Pirms vairākiem gadiem kāda sieviete, kuras vārds netiek atklāts, vērsās policijā, apgalvojot, ka viņu viesnīcā seksuāli izmantojuši astoņi Kanādas junioru izlases spēlētāji. Kanādas hokeja federācija ("Hockey Canada") centās šo skandālu notušēt un panāca ar sievieti izlīgumu, tomēr vēlāk notikušais nāca gaismā un Ontario provinces Londonas pilsētas policija sāka izmeklēšanu. Nu tā tuvojas beigām, un pieciem hokejistiem – Maiklam Maklaudam, Kelam Fūtam, Kārteram Hārtam, Dilonam Dubē un Aleksam Formentonam – jāierodas policijas iecirknī, kur viņiem oficiāli tiks uzrādīta apsūdzība par seksuālu vardarbību. Visi pieci nesen no saviem klubiem ir atbrīvoti uz neierobežotu laiku, taču netiek minēts iemesls.

Filadelfijas "Flyers" norāda, ka Kārters Hārts komandu pametis personīgu iemeslu dēļ, Kalgari "Flames" ziņoja, ka Dilonam Dubē ir problēmas ar mentālo veselību, bet Ņūdžersijas "Devils" tik vien atklāja, ka Kels Fūts un Maikls Maklauds pamet komandu. Arī NHL vadība joprojām negribīgi runā par šo gadījumu, lai gan tā veica paši savu izmeklēšanu.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.