Meksikas pilsētā Kankūnā astoņas šā gada labākās tenisistes aizvada sezonas noslēguma turnīru „WTA Finals”, savukārt Aļona Ostapenko šo sezonu jau ir beigusi, rangā esot augstajā 13. vietā.

Reklāma

Kankūnā tenisistes sadalīs deviņus miljonus ASV dolāru lielu balvu fondu, tikmēr viņnedēļ Ķīnas pilsētā Džuhai noslēdzās zemāka ranga sezonas noslēguma turnīrs Elite Trophy, kur vienspēlēs piedalījās 12 spēlētājas, sadalot 2,4 miljonus dolāru. Starp dalībniecēm bija arī Ostapenko, taču viņa neizkļuva no apakšgrupas, jo pirmajā mačā uzvarēja horvātieti Donnu Vekiču (4:6, 6:4, 6:1), bet mačā par tikšanu pusfinālā zaudēja ķīnietei Dženai Cjiņveņai (4:6, 6:1, 2:6). 

Ķīniete vēlāk aizkļuva līdz finālam, kur gan zaudēja brazīlietei Beatrisei Hadadai-Majai, kurai tas bija līdzšinējās karjeras lielākais panākums. Brazīlijas tenisiste rangā uzlēca uz 11. vietu, taču Ostapenko saglabāja savu 13. pozīciju, jo zemāk noslīdēja čehiete Petra Kvitova. Gada sākumā Aļona rangā bija 18. pozīcijā, līdz ar to sanācis piecu vietu kāpums. 

Tikmēr Kankūnā notiks cīņa par ranga pirmo pozīciju starp pašreizējo līderi baltkrievieti Arinu Sabaļenku un polieti Igu Švjonteku.

Polijas tenisiste Iga Švjonteka ar Francijas atklātā čempionāta dāmu vienspēļu galveno balvu.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.