Andrejs Rastorgujevs Pasaules kausa biatlonā sesto posmu sāka ar 13. vietu 15 km individuālajā distancē.

Antholcā notikušajās sacensībās pamatīgā miglā dubultuzvaru svinēja brāļi Bē no Norvēģijas. Pirmais Juhaness Bē, kurš šāva nekļūdīgi, bet viņa vecākais brālis Tarje Bē ar diviem neaizvērtiem mērķiem zaudēja minūti un 36 sekundes. Divas reizes nopūdelēja arī Rastorgujevs, šosezon neraksturīgi sev netrāpot divus šāvienus otrajā šaušanā guļus. Žēl, jo pirms tam viņš bija augstajā piektajā vietā. Finišā alūksnietim 13. vieta, atpaliekot no uzvarētāja 2:54 minūtes. 

Labs starts arī Renāram Birkentālam, kurš ar vienu kļūdu pirmo reizi individuālajā distancē tika starp 30 labākajiem, ieņemot 29. pozīciju, savukārt Aleksandrs Patrijuks 86. vietā. Jāpiebilst, ka šoreiz notika sacensības saīsinātajā individuālajā distancē (20 km vietā 15 km), kurā par katru neaizvērtu mērķi rezultātam piepluso nevis minūti, bet 45 sekundes. Šodien 12,5 km individuālajā distancē sacentīsies dāmas, sestdien jauktās stafetes, bet svētdien masu starts, kur dalībnieku vidū būs arī Rastorgujevs.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.