Vīrietis, kuru meklēja aizdomās par uzbrukumu Daugavpils slimnīcas vadītājai Intai Vaivodei, izdarījis pašnāvību.

Reklāma

Neminot cietušās personas vārdu, Valsts policija (VP) papildina iepriekš izskanējušo informāciju, ka cietusī persona slimnīcā bija nonākusi ar šautu brūci kaklā un durtām brūcēm kakla, vēdera un muguras rajonā. Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess saskaņā ar Krimināllikuma 15. panta ceturto daļu un 116. pantu, tas ir, par slepkavības mēģinājumu. Policija noskaidroja, ka personas ir savstarpēji pazīstamas. Uzbrucējs arī uzdevies par citu personu, kāda nepastāv. Veicot izmeklēšanu, vīrieti izdevies samērā ātri identificēt un sākt meklēšanu. Taču pagājušajā nedēļā policijas Dienvidlatgales iecirknis saņēmis informāciju par kāda cilvēka līķa atrašanu Daugavpilī. Norādītajā adresē atrasts meklēšanā izsludinātā 1969. gadā dzimušā vīrieša līķis. Vīrietis bija pakāries virvē. Pamatojoties uz personas nāvi, kriminālprocess tuvākajā laikā tiks izbeigts. 

Vienlaikus saistībā ar iespējamo pašnāvību sākts kriminālprocess, kura gaitā tiks noteikta ekspertīze precīzai nāves cēloņa atklāšanai. 

Latvijas Televīzija pagājušonedēļ vēstīja, ka uzbrukumā sadurta Daugavpils reģionālās slimnīcas vadītāja Vaivode. Pēc LTV ziņotā, uzbrukums noticis piektdien, 24. maijā, un Vaivode pēc tam bijusi kritiskā stāvoklī ar vairākām brūcēm, taču viņas veselības stāvoklis stabilizējies. Vaivode slimnīcas priekšsēdētājas amatā stājās pērn rudenī, nomainot iepriekšējo vadītāju Grigoriju Semjonovu.

Aptauja

Cik bieži lasi/klausies tiešsaistes mediju LASI.LV?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.