Ekonomikas ministrija martā iesniegšot valdībai rīcības plāna projektu ar 62 priekšlikumiem administratīvā sloga mazināšanai nekustamo īpašumu jomā.

Tā vakar pēc Ministru kabineta Stratēģiskās vadības komitejas sēdes žurnālistiem sacīja Ministru prezidente Evika Siliņa. Šī komiteja izveidota, lai koordinētu un pārraudzītu valdības deklarācijas izpildi un mērķu sasniegšanu, kā arī noteiktu politikas virzienus citām Ministru kabineta tematiskajām komitejām. Stratēģiskās vadības komiteju vada Siliņa, un tās locekļi ir visi 14 nozaru ministri. Komitejas uzdevums ir risināt dažādus starpnozaru jautājumus, piemēram, nozaru ministriju priekšlikumi birokrātijas mazināšanai, skaidru rezultatīvo rādītāju noteikšana valdības rīcības plānā, lielo investīciju projektu virzība, visaptveroša demogrāfijas politika un citi.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.