Vūdijs Harelsons, Ouens Vilsons un Tonijs Kavalero apstiprināti lomām topošajā trillerī "Lips Like Sugar", kura darbība norisināsies Losandželosā 1984. gada vasaras olimpisko spēļu laikā.

Reklāma

Lomām apstiprinātas arī "Oskara" nominante Džuljeta Lūisa, Ketrīna Ņūtone un Erīna Moriārtija, taču galvenās lomas atveidos Vūdijs Harelsons un Ouens Vilsons. Viņi spēlēs detektīvus Džonu Karu un Filu Harisu, kuriem uzticēts grūts uzdevums – jāatrod iespējamais sērijslepkava, kaut arī olimpisko spēļu laikā nogalinātie oficiāli pasludināti par pazudušiem, un viņu vidū ir arī pusaudze Treisija.

Filmas režisors būs "Grammy" balvu ieguvušais videoklipu režisors Brentlijs Guterezs, par scenāriju atbildīgs Entonijs Tambakis ("Gringo", 2018), bet mūziku komponēs Amerikas Kinoakadēmijas nominants Vils Batlers.

TV3 6. aprīlī plkst. 1.55, "Eda realitātes šovs".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.