Jau šovasar tiks filmēts jauns "Go3" iepazīšanās šovs "Randiņš ar diviem", kurā divi iekārojami vecpuiši Kaspars Zāle un Mārtiņš Počs mēģinās atrast savu sirdsāķīti. Šobrīd abi aktieri aicina šovam pieteikties daiļavas, kas vasarā gatavas ļauties romantiskam piedzī­vo­jumam krāšņā saulainās Spānijas villā.

Reklāma

Jaunais realitātes šovs radies, iedvesmojoties no popularitātes lutinātiem attiecību realitātes šoviem "Randiņš ar Dzelzīti" un "Randiņš ar Kubasovu". Taču šoreiz attiecību peripetijas tiek paceltas pavisam jaunā līmenī – savu īsto un vienīgo tagad meklēs nevis viens, bet veseli divi Latvijā slaveni vecpuiši.

Šovā gaidāmi spraigi uzdevumi, kuros meitenes cīnīsies par iespēju tikt pie romantiska randiņa ar kādu no puišiem. Neizpaliks intrigas, greizsirdība, smiekli, asaras un negaidīti pavērsieni, to visu burtiski izgreznos idilliska atpūta kristāldzidrā baseina ūdenī un neatkārtojamās Spānijas ainavas.

Ja esi gatava ļauties vasarīgam un romantiskam piedzīvojumam, piesakies

Aptauja

Par kuru tēmu LASI.LV vēlētos uzzināt un lasīt vēl vairāk?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.