Divus ar pusi gadus pēc tam, kad aktieris Ioans Grifids atzina, ka ir attiecībās ar Bianku Volesu, abi saderinājušies.

Kā pēdējā laikā ierasts, mīlnieki par pārmaiņām savā privātajā dzīvē paziņoja sociālajos tīklos – vietnē "Instagram", un pēc abu paziņojuma var secināt, ka notikušais, ko lieliski ilustrē saderināšanās gredzens uz 31 gadu vecās sievietes zeltneša, ir pats laimīgākais brīdis abu kopdzīvē.

I. Grifids iepriekš bija precējies ar Alisi Evansu, un abu laulībā, kas ilga no 2007. līdz 2023. gada 3. jūlijam, dzimušas meitas Ella un Elsija. Šķiršanās gan pārvērtās par "netīrās veļas mazgāšanu", turklāt I. Grifids sievu apsūdzēja vardarbībā, un abu cīņā par aizbildniecību pār bērniem.

Ar godalgoto aktrisi un producenti Bianku Volesu I. Grifids pirmoreiz publiski parādījās 2021. gada oktobrī – septiņus mēnešus pēc tam, kad tiesā tika iesniegti viņa laulības šķiršanas dokumenti.

I. Grifids ir velsiešu aktieris, kurš starptautisku atpazīstamību guva ar Harolda Lova lomu kases grāvējā "Titāniks" (1997). Viņš filmējies gan Eiropā, gan ASV, kā arī bieži strādājis televīzijā. Latvijas televīziju repertuārā bijis arī seriāls "Meli" (2-17-2020), kurā viņš atveido galveno vīriešu lomu.

TV3 4. februārī plkst. 20.30, "Sanandreasa lūzums".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.