Džons Slaterijs un Ričards E. Grānts pievienojušies Džeimsa Vanderbilta vēsturiskās filmas "Nirnberga" aktierkomandai, kuras zvaigznes ir Rasels Krovs, Rami Maleks un Maikls Šenons.

Nesen medijos nonākušās fotogrāfijas apliecina, ka filmas "Nirnberga" uzņemšanas laukumā Ungārijā jau februārī strādāja Ričards E. Grānts, Leo Vudals un Džons Slaterijs, kā arī Lidija Pekhema, Lote Verbēka un citi. Filmas darbība risinās pēckara Vācijā un atklāj nacistu tiesas prāvas, bet scenārijs balstīts Džeka El-Hai grāmatas "The Nazi and the Psychiatrist: Hermann Göring, Dr. Douglas M. Kelley, and a Fatal Meeting of Minds at the End of WWII" (2013) lapās.

Ričards E. Grānts atveido seru Maksvelu-Faifu, kurš kopā ar Robertu Džeksonu (lomā Maikls Šenons) ir Nirnbergas prāvu prokurori, savukārt Džons Slaterijs spēlē pulkvedi Bērtonu K. Andrusu, cietuma komandantu. Nacistu līdera Hermaņa Gēringa lomā iejūtas Rasels Krovs, bet Rami Maleks spēlē amerikāņu psihiatru Daglasu Kelliju, no kura lēmuma atkarīgs, kuri nacisti ir spējīgi atbildēt par saviem noziegumiem Otrā pasaules kara laikā.

TV3 16. martā plkst. 23.15, "Likteņa labotāji".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.