Nedēļas nogalē gaidāms plašs pasākumu klāsts, piedāvājām ieskatu dažos no tiem.

Reklāma

Latvijas Meža dienas

24. un 25. maijā jau piekto gadu Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē notiks Baltijā grandiozākais meža izziņas festivāls Latvijas Meža dienas. Kā ierasts, pasākuma pirmajā dienā tiek gaidīti skolēni un viņu skolotāji, savukārt sestdien gaidīts ikviens interesents, ģimenes ar bērniem, jaunieši un studenti.

Pasākumā varēs iepazīt meža audzēšanas ciklu un izzināt meža nozares karjeras iespējas vairāk nekā 100 izziņas pieturās. Būs arī iespēja piedalīties izzinošajās aktivitātēs kopā ar rūķiem, Cūkmenu un īstiem meža večiem. Ieeja pasākumā bez maksas.

25. maijā no plkst. 10.30 Rūjienas estrādē un pie saldējuma ražotnes norisināsies Rūjienas saldējuma svētki. Tajos arī amatnieku un mājražotāju tirdziņš, motobraucēju parāde, muzikāli pārsteigumi, Rūjienas saldējuma organizētas aktivitātes, kā arī septiņas svētku tortes.

25. maijā no plkst. 11 Siguldā, dažādās lokācijās, notiks Siguldas svētki 2024. Būs gan svētku lieltirgus, gan radošās darbnīcas bērniem, gan amatiermākslas kolektīvu sarūpēts koncerts, gan preču zīmes Radīts Siguldā svinīgā parāde. Svētku laukumā varēs nobaudīt Siguldas un Rīgas–Gaujas reģiona labāko restorānu piedāvātos ēdienus, bet vakarā uzstāsies populārās mūziķu grupas Citi zēni, Sudden Lights un citi.

25. maijā no plkst. 11 līdz 19 biznesa centrā Rāmava Valdaučos notiks Vasaras ievadfestivāls 2024. Varēs uzzināt par tūrisma un atpūtas iespējām vasarā, kā arī izvēlēties aprīkojumu aktīvajai atpūtai. Būs pieejams mājražojumu un dārza lietu tirdziņš, būs radošās darbnīcas un atrakcijas.

25. maijā no plkst. 11 Gāliņciema bibliotēkā pasākums, kurā varēs iepazīties ar Urbānās dienas ticējumiem, apgūt auzu cepumu cepšanu un lina aprocīšu šūšanu.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.