15. jūnijā Likteņdārzs uzsāk literāri muzikālu ciklu "Likteņzīmes". Pasākumos būs iespēja sajust, saklausīt un izdzīvot mūsu dižgaru Māras Zālītes, Knuta Skujenieka, Imanta Ziedoņa un Māra Čaklā dzeju, tā skanēs dziesmās, noskaņās dzejoļos un pārdomās.

Reklāma

"Kad domāju par šo pasākuma ciklu, uzdevu sev jautājumu, kas ir tas vienojošais, ko gribam ar šiem koncertiem pateikt. Un es sapratu – tas ir spēks. Nevis tas, kas rodas dziedot, bet tas, kas jau ir mūsos. Spēks, kas mums ir jāapzinās katram. Spēks, kuram vajadzīgi īstie vārdi, lai tas atraisītos un taptu dzīvs," uzsver pasākuma producente Anete Kalniņa.

Cikla ietvaros ir paredzēti četri koncerti visas vasaras garumā. Tie norisināsies uz Saieta nama jumta, kas pēc arhitekta A. Kronberga ieceres radīts kā tilta sākums un līdz ar to lieliski papildina koncerta ieceri tiekties uz virzību, pamatīgumu, saglabājot vispārcilvēciskās vērtības.

Lietus gadījumā koncerti notiks Saieta namā.

Pasākumi:

15. VI "Likteņzīmes. Māra Zālīte"

Piedalās: Māra Zālīte, Arturs Skrastiņš, Ilze Ķuzule, Elvijs Bušs, Kristiāna Stirāne, Līva Kalniņa, Juris Kristons, Ernests Mediņš.

13. VII "Likteņzīmes. Knuts Skujenieks"

Piedalās: Dita Lūriņa, Daumants Kalniņš, Romāns Vendiņš.

23. VIII "Likteņzīmes. Imants Ziedonis"

Piedalās: Intars Rešetins, Jānis Strazdiņš ("Cosmos", "Latvian Voices"), Kristiāna Stirāne, Elvijs Bušs, Jānis Miltiņš.

27. IX "Likteņzīmes. Māris Čaklais"

Piedalās: Marts Kristiāns Kalniņš, Artūrs Skrastiņš, Līva Kalniņa, Kristiāna Stirāne, Jānis Miltiņš, Ivars Kalniņš.

Aptauja

Par kādu saturu LASI.LV būtu gatavs maksāt?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.