Jaunajā seriālā "Palm Royale" oskarotā Alisone Džennija nospēlējusi Floridas augstākās sabiedrības matronu.

Iespējams, kompānijas "Apple TV+" jaunais seriāls "Palm Royale" būs viszvaigžņotākais TV piedāvājums šogad. Tajā nofilmējušās Alisone Džennija un Kristena Vīga, Lora Derna un viņas tēvs Brūss Derns, Amerikas TV leģenda – komiķe Kerola Bērneta, Leslija Biba un supermodeles Sindijas Krofordas meita Kaija Gerbere, un dziedātājs Rikijs Mārtins. Spriežot pēc treilera, tā vizuālais stils ļoti atgādina godalgoto seriālu "Brīnišķīgā Meizelas kundze", kas skatāms Latvijas straumēšanas platformās "LMT Viedtelevīzija" un "Tet TV+".

Izskatīgā blondīne Maksīne Simonsa (lomā K. Vīga) par visu vairāk sapņo nokļūt augstākajā sabiedrībā. Tā kā tikt uzņemtai Palmbīčas glamūrākajā klubā viņai liedz necilā izcelsme, Maksīne savu sapni piepilda, burtiski pa sētas durvīm ienākot slēgtajā teritorijā, lai jau drīz aci pret aci sastaptos ar "Palm Royale" nekronēto karalieni, baumām uzticīgo Īvlinu (A. Džennija).

Seriāla scenārija pamatā ir Džuljetas Makdenielas romāns "Mr. & Mrs. American Pie", scenārists ir Eibs Silvija, kurš sarakstījis arī divus "Oskarus" saņēmušās biogrāfiskās filmas "Tamijas Fejas acis" (2021), savukārt viens no izpildproducentiem ir Teits Teilors, kura debija kā režisoram ar filmu "Kalpone" (2011) kļuva par god­algotu kases hitu.

"Palm Royale" demonstrēs no 20. marta.

"TV3 Life" 3. martā plkst. 10.35, "Stundas".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.