Multimākslinieks Kašers viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur dalās savās pārdomās par pašizolēšanos no sociālajiem tīkliem un privātuma saglabāšanu. Kašers atklāj, ka pēdējā laikā arvien vairāk izbauda laiku, ko pavada vienatnē, kas ļauj viņam labāk sakārtot savas domas un emocijas.

Reklāma

Kašers uzsver, ka arvien vairāk novērtē laiku, ko pavada vienatnē, un uzskata to par būtisku elementu savā dzīvē, lai sakārtotu domas un emocionālo stāvokli. "Nu vairāk liekas, ka iniciators tam visam biju es, tāpēc ka pēdējā gadā sanāca vairāk paceļot tieši vienam. Pēdējo gadu laikā, varbūt tas ir uz vecumu, bet man ļoti patīk pavadīt laiku pašam ar sevi. Tas man šķiet tik interesanti, jo kādreiz man patika būt ar cilvēkiem. 

Tagad es gribu pabūt viens un paskatīties, man ir dažādi jautājumi, ko es vēlos uzdot. 

Tad, kad es sāku saprast, ka man patīk vienam kaut kur pabūt, mēs [ar vīru] sanācām kopā un es teicu: "Paklausies, ir tāda lieta", bet Jāni tas apmierina. Viņam atkal patīk vairāk pabūt mājās, man patīk pablandīties pa pasauli. Mēs sanākam kopā un mums ir caurspīdīgas sarunas, kas ir ļoti svarīgas. Mēs pastāstām, kā mēs jūtamies un kā es redzu sevi, savu attīstību, tāpat arī kā mēs kopā varam visu attīstīt. Mums ir ļoti viegli runāt par vienatni. Protams, man ir vairāk laika un es varu atiet no darbiem. Viņš to var mazāk, bet tas neliedz man iespēju iepazīt vairāk pasauli. Bet mums ir arī kopīgie ceļojumi un sevis iepazīšanas ceļojumi," atklāj Kašers.

VIDEO: 

Aptauja

Kāds ir jūsu biežākais LASI.LV apmeklējuma laiks?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.