Psiholoģe Diāna Zande viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”. Sarunas laikā viņa dalās savās pārdomās par leģendāro filmu “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”, kurā atveidoja rotaļīgo Lāsmiņas tēlu. Diāna atklāj, kā mainījusies viņas dzīve pēc filmas, un ko viņa iemācījusies no Lāsmas tēla atveidošanas.

Reklāma

Diāna Zande ir zināma Latvijas aktrise, psiholoģe un televīzijas personība, kura ir pazīstama ar savu spilgto un enerģisko dabu. “Šī loma ir daļa no manas identitātes, tāpēc ir viegli sadzīvot ar mākslas darbu. Es esmu parasta latviete, kas skatās, smejas un komentē katru gadu, un izmantoju citātus ikdienas dzīvē. Kļūstot vecākai, es ievēroju, ka man parādās jauni citāti no filmas “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”, kurus iepriekš neesmu izmantojusi.

Pateicoties Lāsmiņai, es esmu izveidojusi visai vientulīgu dzīvesveidu, jo pirmos 20 gadus pēc filmas uzņemšanas tas bija patiešām apgrūtinoši. Bija daudz komplimentu, kuri patiesībā bija ārkārtīgi vienādi un ļoti apnicīgi. Filmas uzņemšanas laikā man bija tikai 17 gadi. Es domāju, ka tajā laikā es biju populārākā un apskaustākā meitene Latvijā. Es arī esmu saņēmusi daudz mīlestības, sirsnības un milzīgu cilvēciski skaistu emociju daudzumu, darot kaut ko bez mērķa un nolūka.

Es esmu attapusies brīdī, kad man ir 60 gadi un joprojām manas un nākamās paaudzes cilvēki mani pazīst un uzrunā kā Lāsmiņu. Nesen pie manis pienāca māte, kura stāstīja, ka viņas trīspadsmitgadīgā meita mani dievina filmā “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”. Es varu teikt gan ar lepnumu, gan ar skumjām, ka tā ir daļa no manis,” tā Diāna Zande.

VIDEO: 

Aptauja

Cik bieži lasi/klausies tiešsaistes mediju LASI.LV?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.