Jau šogad filmēs ceturto filmu par Džonija Angļa neprātīgajiem piedzīvojumiem.

Spiegu filmu parodiju franšīzē, kas nodēvēta par godu tās galvenajam varonim Džonijam Anglim, Rovans Atkinsons atveido galveno – slepenā aģenta lomu, un pirmoreiz tas notika 2003. gadā. Turpinājumi sekoja 2011. un 2018. gadā, un līdz šim ieņēmumi no biļešu tirdzniecības par šīs sērijas filmām pārsnieguši 470 miljonus ASV dolāru, kaut arī kinokritiķu vērtējums bija stipri viduvējs. Interesanti, ka 2018. gadā, vaicāts, vai būs arī ceturtā filma, šobrīd 69 gadus vecais aktieris, kura slavenākā loma, neapšaubāmi, ir misters Bīns, teica: "Šaubos, bet liels paldies, ka atzīstat, ka vēlētos redzēt vēl kādu filmu. Bet vienlaikus nekad nesaki nekad..."

Filmēšana notiks jau šā gada jūnijā, un par filmēšanas vietām izvēlēta Lielbritānija un Malta, savukārt sižeta līnija tiek turēta pilnīgā slepenībā. Tāpat arī nav zināms precīzs nosaukums.

TV3 2. martā plkst. 21.15, "Misters Bīns".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.