Grāmatnīcu tīkls "Globuss" apkopojis pagājušās nedēļas pirktākās grāmatas. Grāmatu tops arī šoreiz visai daudzpusīgs - romāni, dokumentālā literatūra, grāmatas bērniem.

Reklāma

Atskatāmies uz grāmatnīcu "Globuss" un internetveikala www.eglobuss.lv aizvadītās nedēļas pirktāko grāmatu topu. 

"Globusa" desmitnieks: Nedēļas pirktākās grāmatas.

"Globusa" desmitnieks.

Grāmatnīcu "Globuss" nedēļas topa pirmo vietu ieņēmis Daces Judinas jaunais romāns sērijā "Izmeklē Anna Elizabete". Šī ir sērijas jubilejas - divdesmitā - grāmata. Laikam tādēļ autore devusi iespēju Mikam Kaķītim un Egonam Dambergam doties ārpus Latvijas,  glābjot draugus no nepatikšanām Luāras ielejā Francijā. Noindēts pilskungs un nodurts vīna darītavas pārzinis ir notikumi, kas risinās turpat, kur top kino "Gadsimta ķēriens"... Kā šoreiz izdosies atšķetināt mīklas un vai noderēs Annas Elizabetes Bergas vērīgā acs un asais prāts? To var uzzināt tikai lasot romānu. Un varbūt malkojot tēju no sērijas jubilejai veltītās krūzes, kas iegādājamas grāmatnīcās "Globuss" - tikai tagad un ierobežotā daudzumā.

Daces Judinas romāns "Es tev piedodu".

Vēl viens jaunums ir Ingunas Baueres grāmata "Daiļā Marija", kas nupat nokļuvusi pie lasītājiem. Kā noslēdzošā grāmata t.s. "kurzemnieku romānu ciklā". Johana Būmaņa sapnis ir izmācīties par gleznotāju un kļūt par hercoga Bīrona galma mākslinieku. Taču liktenim ir savi plāni. Mīlestība, kaislība, intrigas. Skaistā Marija Haudinga - hercogienes Dorotejas galma dāma... Vēsturiskie personāži un vietas ir fons, kur tapt stāstam par to, kā "tas būtu varējis būt". Vēsture atdzīvojas. Kā teikts pēcvārda noslēgumā: "Daiļā Marija" dodas pie lasītājiem. Noticiet! Tā ir mūsu vēsture, mūsu cilvēki, mūsu bagātības. Bēdas un prieki, atklājumi un pārsteigumi. Paldies liktenim un visiem, kas iespaidoja, lai taptu šis darbs". Grāmatās dzīvo - gan autori, gan viņu radītais stāsts un varoņi!

Aptauja

Par kuru tēmu LASI.LV vēlētos uzzināt un lasīt vēl vairāk?

KONTEKSTS

Grāmatnīcas "Globuss" jau 30 gadus pazīstamas kā ārzemju grāmatu un kancelejas preču tirdzniecības tīkls ar 12 grāmatnīcām Latvijā un internetveikalu www.eglobuss.lv ar pasūtījumu piegādi visā pasaulē. Jau vairāk nekā 10 gadus "Globuss" ir populārā vācu rakstāmpiederumu ražotāja "STABILO'' oficiālais izplatītājs Latvijā, piedāvājot kvalitatīvu un oriģinālu sortimentu. "Globuss" ir ideāla pieturvieta grāmatu pasaulē tiem, kuri vēlas iepazīties ar mūsu profesionālo, pieredzējušo speciālistu izvēlētu – ārzemju un Latvijas izdevēju labāko un populārāko izdevumu klāstu. Aicinām ienākt pie mums, kad padomā konkrēts pirkums, un arī tad, kad ir pienācis brīdis apstāties skrējienā un izbaudīt mirkli sirsnīgā atmosfērā starp grāmatām.

Jaunākās grāmatas un kancelejas preces meklē šeit.