Timotē Šalamē attiecības ar Kardašjanu klanam piederošo Kailiju Dženeri kļūst arvien nopietnākas – runā, ka viņš jau meklē saderināšanās gredzenu.

Šī gada "Zelta globusa" ceremonijas apmeklētāji kļuva par lieciniekiem, kā savas jūtas vienam pret otru pat nemēģināja slēpt aktieris, muzikālās filmas "Vonka" zvaigzne Timotē Šalamē un supermodele Kailija Dženere. Zinātāji saka, ka abi ir "trakoti iemīlējušies", bet paši vaininieki attiecību statusu vēl nav komentējuši.

Šalamē un Dženeres attiecības aizsākās pirms gada – Parīzes Modes nedēļas ietvaros abi kopā apmeklēja Žana Pola Gotjē šovu. Septembrī abi kopā apmeklēja Bejonsē koncertu, bet Timotē iepazinās ar mīļotās atvasēm – nepilnus divus gadus veco meitu Stormiju un piecgadīgo dēlu Eiru –, kas dzimušas viņas attiecībās ar reperi Trevisu Skotu, no kura viņa pašķīrās pirms vairāk nekā gada. Bērniem Dženere vēl nav stāstījusi, ka viņa un Šalamē ir pāris, jo uzskata, ka tas vēl ir par ātru, bet aktieris jau esot noskatījies "Cartier" saderināšanās gredzenu. Laikā, ko nepavada kopā, viņi sūta viens otram ziņas vai stundām ilgi runā pa telefonu, vai izmanto citas attālinātās komunikācijas iespējas.

TV3 28. janvārī plkst. 18.55, "Lietaina diena Ņujorkā".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.