Noskaidrojušies Latvijas pludmales volejbola dueti, kuri jūnijā Jūrmalā cīnīsies par pēdējām ceļazīmēm uz Parīzes olimpiskajām spēlēm.

Reklāma

Eiropas Nāciju kausā vīru konkurencē piedalīsies Mārtiņš Pļaviņš/Kristiāns Fokerots un Ardis Bedrītis/Artūrs Rinkevičs, savukārt sieviešu turnīrā spēlēs Anija Ozoliņa/Anete Namiķe un Marta Ozoliņa/Luīze Skrastiņa. Latvijas Volejbola federācija sarīkoja trīs atlases turnīrus, kuru rezultāti tika summēti. Pļaviņš un Fokerots tajos nezaudēja nevienu spēli un savāca 15 punktus, bet pie 11 punktiem tika Bedrītis/Rinkevičs. Viņi aiz sevis atsāja pieredzējušos Edgaru Toču/Jāni Šmēdiņu, kam bija astoņi punkti. 

Atlasē piedalījās seši dueti, arī brāļi Aleksandrs un Mihails Samoilovi.

Nāciju kausā startē valstu komandas, kur katrā ir pa diviem duetiem. Pļaviņš, kuram šogad palika 39 gadi, spēlē kopā ar 20 gadus jaunāko Fokerotu, savukārt Bedrītis un Rinkevičs ir vienaudži un abiem ir 23 gadi. Ceļazīme uz Parīzes olimpiskajām spēlēm jau rokā ir Latvijas labākajam dāmu pludmales volejbola duetam Tīnai Graudiņai/Anastasijai Samoilovai, kuras viņnedēļ tika līdz ceturtdaļfinālam pasaules tūres "Elite 16" sērijas turnīrā Portugālē.

Aptauja

Par kādu saturu LASI.LV būtu gatavs maksāt?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.