Latvijas vīriešu hokeja izlase otrdien pasaules čempionāta pēdējā, septītajā spēlē ar rezultātu 3:6 (0:2, 1:1, 2:3) piekāpās ASV un zaudēja cerības iekļūt ceturtdaļfinālā.

Latvijas hokejisti mačā ar ASV uzvarot pamatlaikā, saglabātu cerības iekļūt ceturtdaļfinālā ar nosacījumu, ja pēc tam Slovākija pamatlaikā zaudētu Zviedrijai.

Latvijas izlases labā vārtus guva Renārs Krastenbergs, Eduards Tralmaks un Roberts Mamčics. Vārtus sargāja Kristers Gudļevskis.

Pasaules hokeja čempionāta spēle starp Latvijas un ASV valstsvienībām ''Ostravar arēnā'' Ostravā. K. Daugaviņš.

ASV izlasei divus vārtus guva Kols Kofīlds, bet pa reizei atzīmējās Breidijs Tkečaks, Zaks Verenskis, Mets Boldijs un Džoels Ferebī.

Savainojuma dēļ otrdien nespēlēja uzbrucējs Haralds Egle.

Latvijas hokejisti turnīru sāka ar trim uzvarām, ar 5:4 papildlaikā pieveicot Polijas izlasi, ar 3:2 pagarinājumā - Franciju un ar 2:0 pamatlaikā - Kazahstānu. Pēc tam ar 1:8 tika atzīts Vācijas pārākums un ar 2:7 zaudēts Zviedrija, bet iepriekšējā mačā ar 3:2 pēcspēles metienu sērijā tika uzvarēta Slovākija.

Martins Rodrigo Laviņš.

Čempionātā ļoti rezultatīvi spēlējošie amerikāņi meistarsacīkšu ievadā ar 2:5 zaudēja Zviedrijai, pēc tam ar 6:1 uzveica Vāciju un ar 4:5 papildlaikā zaudēja Slovākijai. Pēc tam trīs pārliecinošas uzvaras - 5:0 pār Franciju, 4:1 pār Poliju un 10:1 pār Kazahstānu.

Pasaules čempionāts Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā norisināsies līdz 26. maijam.