Latvijas hokeja izlase sestdien pasaules čempionātā ar 2:7 zaudēja spēcīgajai Zviedrijas valstsvienībai. Vēl līdz 34. minūtei rezultāts bija neizšķirts, taču tad pēc rupjām latviešu kļūdām zviedri 26 sekunžu laikā guva trīs vārtus, uzstādot jaunu pasaules čempionātu rekordu, un izšķirot mača likteni.

Reklāma

Latvijas izlases aizsargs Ralfs Freibergs pēc mača intervijā sacīja, ka beigu rezultāts īsti neatspoguļo spēles gaitu. 

"Manuprāt pēc parādītā snieguma šī bija mūsu labākā spēle šajā čempionātā. Vienkārši zviedri māk sodīt par katru mazāko kļūdiņu. Arī es vienā golā kļūdījos uzreiz pēc iemetiena un uzreiz dabūjām vārtus. Kā mazākā kļūda, tā bija vārti. Ko lai saka, meistari paliek meistari. Arī mums bija labi momenti, taču tos neizmantojām," atzina pieredzējušais aizsargs, kurš spēles beigu daļā saķērās ar vienu no zviedru izlases zvaigznēm augumā raženo Viktoru Hedmanu. Līdz dūru vicināšanai nenonāca, bet abi hokejisti viens otru kārtīgi pagrūstīja un veltīja dažādus epitetus. 

"Ko Hedmans man teica? Kas es tāds esmu, ka tā uzvedos. Piekritu, ka man nav Stenlija kausa kā viņam (smejas). Es viņu medīju jau spēles sākumā, viņš savukārt mani beigās. Pēc tam jau pēc spēles kā pieauguši vīrieši viens otram paspiedām roku," 

par saķeršanos pastāstīja Freibergs.

Pasaules hokeja čempionāta spēle starp Latvijas un Zviedrijas valstsvienībām ''Ostravar arēnā'' Ostravā.

Savukārt aizsargs Kārlis Čukste skaidroja, ka Latvijas izlase otrā perioda vidū mentāli palaidusies un nekavējoties sekojis sods. "Zviedrija ir meistarīga komanda, bet mēs mazliet palaidāmies mentāli un viņi sameta savus golus. Labas komandas tā nevar darīt, es ticu, ka mēs esam laba komanda, taču hokejs ir interesanta spēle un dažreiz tā notiek. Galvenais bija cīnīties un lielāko spēles daļu to arī darījām, taču pāris kļūdas un spēle vienkārši aizgāja no mums. Jāņem pozitīvais, jāaizmirst negatīvais un jāiet tālāk. Mēs cīnāmies, jākoncentrējas nākamajai spēlei un viss būs kārtībā. Jā, zviedriem ir zvaigznes, bet te pasaules čempionātā lielākā daļa ir ļoti meistarīgi spēlētāji, nebija tā, ka mēs skatījāmies, kas tagad nāk pretī. Viņi vienkārši bija pretinieki dzeltenos kreklos," norādīja Čukste.

Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien Ostravā pasaules čempionāta sestajā spēlē tiksies ar Slovākijas valstsvienību. Spēle "Ostrava Arena" sāksies plkst.21.20 pēc Latvijas laika, tiešraidē to pārraidot televīzijas kanālam LTV7.

Aptauja

Par kādu saturu LASI.LV būtu gatavs maksāt?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.