Latvijas vīriešu basketbola izlase pēc veiksmīgas debijas Pasaules kausa finālturnīrā Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) rangā pakāpusies par 22 vietām un ieņem astoto pozīciju, vēsta FIBA.

Latvieši pirms Pasaules kausa finālturnīra ierindojās 29.pozīcijā, taču pēc turnīra, kuru noslēdza piektajā vietā ar bilanci 6-2, iekļuva rangā starp labākajām desmit vienībām, ieņemot astoto vietu.

Par pasaules ranga līderi kļuvusi ASV, apsteidzot iepriekšējo pirmās vietas īpašnieci Spāniju, bet labāko trijnieku noslēdz pasaules čempione Vācija, kurai izdevies uzlabot savu pozīciju par astoņām vietām.

Uz ceturto vietu noslīdējusi Austrālija, piektā ir Pasaules kausa sudraba īpašniece Serbija, sestajā pozīcijā ierindojas kanādieši, kuri Pasaules kausā izcīnīja bronzu un pakāpušies rangā par deviņām vietām. Septītā ir Argentīna, bet Latvijai seko attiecīgi Francija un Lietuvas, kuras zaudējušas četras un divas vietas.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.