Pasaules kausa piektajā posmā kamaniņu sportā Altenbergas trasē Vācijā rezultātus ārkārtīgi ietekmēja siltais (ap +7 grādiem) un lietainais laiks, bet latviešiem tas bija gana veiksmīgs – sudrabu izcīnīja Elīna Vītola un divniekos Anda Upīte ar Kitiju Bogdanovu, kurām tās bija pirmās kopīgās sacensības, bronza Kristeram Aparjodam.

Sievietēm un vīriešiem uzvarēja vācieši Jūlija Taubica un Makss Langenhans, kuriem pirmajā braucienā attiecīgi 22. un 21. rezultāts. Stafetē Vītola, Aparjods, Upīte ar Bogdanovu un Mārtiņš Bots ar Robertu Plūmi izmantoja iespēju startēt trešajiem un atšķirībā no konkurentiem arī veica tīrākus braucienus, izcīnot uzvaru. Otrā ASV, trešā – Rumānija. Pasaules junioru čempionātā Sanktmoricā Šveicē Latvijai trīs zelti – Kasparam Rinkam, divniekam Raimondam Baltgalvim un Vitālijam Jegorovam, un viņiem kopā ar Zani Kalumu arī stafetē.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.