Pēdējo divu Pasaules kausa izcīņas pusfinālu dalībniece Horvātija riskē ar neiekļūšanu šā gada Eiropas čempionāta izslēgšanas spēlēs.

Reklāma

Pēc zaudējuma spāņiem (0:3) Horvātija vakar B grupas otrajā mačā tikās ar Albāniju, spēlei noslēdzoties neizšķirti 2:2. Albāņi tāpat kā pret Itāliju atkal guva ātrus vārtus, vadībā izvirzoties 11. minūtē pēc Kazima Lači sitiena ar galvu. Vadībā viņi atradās līdz 74. minūtei, kad horvāti īsā laikā spēja izvirzīties vadībā ar 2:1. Vispirms savā dzimšanas dienā izcēlās Andrejs Kramaričs, bet vēl pēc divām minūtēm bumbu savos vārtos neveiksmīgi ievirzīja Klauss Ģasula. Šķita, ka spēles liktenis ar to arī izšķirts, taču albāņi beigās sarīkoja pamatīgu ofensīvu un Ģasula revanšējās par iepriekšējo epizodi, kompensācijas laika piektajā minūtē panākot izlīdzinājumu 2:2, tiekot pie punkta.

Horvāti ar Luku Modriču priekšgalā tagad atrodas kraujas malā, jo tikšanai astotdaļfinālā grupas pēdējā mačā viņiem būs nepieciešama uzvara pār Itāliju.

Tikmēr F grupā Turcijas un čempionātu debitantes Gruzijas spēle noteikti pretendē uz pagaidām turnīra aizraujošākās cīņas godu. Vispirms abu komandu līdzjutēji vēl pirms spēles izkāvās Dortmundes stadiona tribīnēs, un tad izrādi sarīkoja arī futbolisti laukumā, kā tādi kamikadzes joņojot un veļot uzbrukuma viļņus no vieniem uz otriem vārtiem. Beigās turki izcīnīja uzvaru ar 3:1, taču daudz netrūka, lai būtu neizšķirts 2:2. Gruzīni kompensācijas laikā trāpīja pa vārtu stabu, bet sekojošajā uzbrukumā Kerems Aktirkoglu ieraidīja bumbu tukšos gruzīnu vārtos, jo vārtu vīrs bija devies palīdzēt uzbrukumā un nepaguva atgriezties atpakaļ. Drāma arī šīs grupas otrā mačā, Portugālei atspēlējoties un mača beigās kompensācijas laikā izraujot uzvaru ar 2:1 pret Čehiju. Čehi var spert zemes gaisā, jo īsu mirkli pirms Fransišku Konseisao vārtu guvuma pretinieks rupji nospēlēja pret vienu no Čehijas izlases spēlētājiem, taču tiesneša svilpe klusēja...

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.