Latvijas labākās pludmales volejbolistes Tīna Graudiņa un Anastasija Samoilova ļoti labi sākušas šī gada pirmo pasaules tūres "Elite 16" kategorijas turnīru.

Latvijas duets Dohā notiekošās sacīkstes sāka no kvalifikācijas, kur pirmajā kārtā ar 2:0 (21:3, 21:7) sagrāva mājinieces no Kataras, bet izšķirošajā mačā par iekļūšanu pamatsacensībās ar 2:0 (21:19, 21:15) pieveica austrietes Dorinu un Ronju Klingeres. Savukārt vakar pamatturnīrā Graudiņa/Samoilova ar 2:1 (21:16, 18:21, 15:9) bija pārākas pār ķīnietēm Sjue Čenu/Sja Sjinji un ar 2:0 (21:15, 21:16) pieveica olimpisko čempioni Lauru Ludvigu un viņas pārinieci Loisu Lipmani no Vācijas. Par pirmo vietu apakšgrupā mūsu sportistēm vēl būs jāspēkojas ar komandu no Kanādas, taču divas uzvaras Latvijas volejbolistēm jau ir nodrošinājušas vietu izslēgšanas spēlēs. Zīmīgi, ka pagājušo gadu Graudiņa/Samoilova noslēdza decembrī ar pirmo vietu Filipīnās notikušajā "Challenge" sērijas turnīrā, līdz ar to viņām profesionālajā tūrē šobrīd ir deviņu panākumu sērija. Latvijas duets oficiāli pie olimpisko spēļu ceļazīmes vēl nav ticis, taču pludmales volejbola provizoriskajā olimpiskajā rangā Graudiņa/Samoilova ieņem augsto sesto vietu un nav jāšaubās, ka līdz ar 9. jūniju, kad noslēgsies kvalifikācija, viņas būs starp tām sportistēm, kas varēs doties uz Parīzi.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.