Pirmās formulas (F-1) jaunā sezona sākusies tāpat, kā beidzās iepriekšējā – ar "Red Bull" komandas pilotu dominanci.

Bahreinas "Grand Prix" izcīņā kārtējā uzvara trīskārtējam pasaules čempionam Maksam Verstapenam no Nīderlandes, kurš par 22,4 sekundēm apsteidza komandas biedru meksikāni Serhio Peresu. Lai gan treniņbraucienu rezultāti bija intriģējoši, pārsteigumi izpalika un Verstapens kļuva par piekto braucēju F-1 vēsturē, kurš sezonas pirmajā posmā izcīnījis tā dēvēto "Grand Slam" uzvaru – uzvarēja kvalifikācijā, uzrādīja ātrāko apļa laiku un atradās vadībā no starta līdz finišam. Iepriekšējo reizi ko līdzīgu sezonas ievadā pirms 20 gadiem paveica Mihaels Šūmahers. 

Ņemot vērā arī iepriekšējās sezonas rezultātus, Verstapens nu uzvarējis astoņos posmos pēc kārtas, un tā vien izskatās, ka šo sēriju var apraut tikai kādas tehniskas ķibeles, jo "Red Bull" līdera pārsvars pār konkurentiem palicis nemainīgi iespaidīgs. Trešo vietu izcīnīja spānis Karloss Sainss no "Ferrari" komandas, aiz sevis atstājot komandas biedru Šarlu Leklēru. Šosezon F-1 čempionātā būs 24 posmi, otrais jau šonedēļ Džidas trasē Saūda Arābijā.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.