Latvijas pludmales volejbola duets Tīna Laura Graudiņa/Anastasija Samoilova svētdien izcīnīja trešo vietu Pludmales volejbola profesionālās tūres jeb "Beach Pro Tour" (BPT) "Challenge" posmā Jūrmalā.

Latvijas duets, kas turnīrā izsēts ar pirmo numuru, cīņā par trešo vietu ar 2-1 (21:11, 20:22, 15:13) pieveica Brazīlijas pāri Taina Silva/Viktorija Lopesa (6.).

Anete Namiķe un Varvara Brailko piektdien piedzīvoja divas neveiksmes, noslēdzot turnīru dalītā 19. vietā, bet vīriešu turnīrā sestdien ceturtdaļfinālu nepārvarēja Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš.

Pagājušajā gadā, kad BPT sacensības tika rīkotas pirmo gadu, Jūrmalā notika prestižākais "Elite 16" sērijas turnīrs, bet šogad tiek rīkots pēc ranga otrais "Challenge" posms, lai latviešiem būtu lielākas iespējas startēt un cīnīties par godalgām.

Pērn neviens no Latvijas pāriem, kas piedalījās pamatturnīrā, neiekļuva ceturtdaļfinālā, bet uzvaru svinēja Itālijas vīriešu un Kanādas sieviešu dueti.

Turnīrā ir pieteikti sportisti no 32 dalībvalstīm.

Pludmales volejbolistes Anastasija Samoilova (no kreisās) un Tīna Laura Graudiņa piedalās preses konferencē, kurā informē par pludmales volejbola turnīru "Beach Pro Tour Challenge Jūrmala".