Francijas atklātā tenisa čempionāta norisi divas dienas pēc kārtas pamatīgi iespaidojušas lietusgāzes.

Reklāma

Kamēr mēs Latvijā varam baudīt kārtīgu vasaru, tikmēr Parīzē šajās dienās neatņemama apģērba sastāvdaļa ir siltāka jaka, kā arī nav prāta darbs no mājām doties bez lietussarga. Aļonas Ostapenko cīņai ar dānieti Klāru Tausoni vajadzēja notikt jau trešdien, taču lietus dēļ neviena spēle mazajos kortos, kam nav jumta, tā arī netika pabeigta. Arī vakar tenisistiem nācās rēķināties ar nepateicīgiem laika apstākļiem – lietu un tikai +13 grādu temperatūru. 

Ostapenko savu maču iesāka, taču jau pēc pirmā geima atkal nācās doties uz ģērbtuvēm, gaidot labvēlīgas ziņas no meteorologiem. 

Tie solīja, ka tuvāk vakarpusei spēlēšana atsāksies. Labākā situācijā ir tie, kam mači notiek divos galvenajos kortos, jo tiem lietus laikā ir uzbīdāms jumts. Vienā no šādiem mačiem bija pamatīga intriga, jo pasaules ranga līdere un trīskārtējā "French Open" čempione Iga Švjonteka no Polijas dabūja atspēlēt mačbumbu, lai uzvarētu bijušo ranga līderi Naomi Osaku no Japānas, kura tenisā atgriezusies pēc dekrēta. Trešajā setā japāniete bija vadībā ar 5:2, tomēr beigās Švjonteka svinēja panākumu ar 7:6 (7:1), 1:6, 7:5. Pēc mača poliete sūdzējās par skatītājiem, kuri izspēļu laikā ūjinājuši, tā traucējot viņai koncentrēties.

Aptauja

Par kādu saturu LASI.LV būtu gatavs maksāt?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.