Eiropas čempionātā kamaniņu sportā trešo gadu pēc kārtas medaļas izcīnīja divnieks Mārtiņš Bots un Roberts Plūme.

Ceturtajā Pasaules kausa posmā Īglsā tika sadalītas arī Eiropas čempionāta godalgas. Bots un Plūme izcīnīja otro vietu, atkārtojot pērn Siguldā sasniegto rezultātu. Gadu pirms tam Sanktmoricā viņiem bronza. Mūsējie piekāpās vien mājiniekiem Tomasam Štojam un Volfgangam Kindlam, kuriem pirmā uzvara kopīgajā karjerā. Negaidīti sieviešu divniekā pie Eiropas bronzas tika Marta Robežniece un Kitija Bogdanova, kuras Pasaules kausa ieskaitē bija ceturtās.

Kristers Aparjods ceturtais kausā un čempionātā. No dāmām labākā Elīna Vītola ar astoto vietu Pasaules kausa ieskaitē un piekto Eiropā.

Stafetē Robežniecei ar Bogdanovu vairākas kļūdiņas un Latvijai (arī Vītola, Aparjods un Bots ar Plūmi) piektā pozīcija. Festivāls mājiniekiem austriešiem, kas uzvarēja četrās no piecām disciplīnām.

Jāpiebilst, ka Eiropas U-23 čempionāta ieskaitē Martai ar Kitiju, kā arī Gintam Bērziņam zelts, bet Raimondam Balgalvim un Vitālijam Jegorovam – sudrabs.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.