Maskavā uz 90 dienām slēgts naktsklubs, kura decembrī sarīkotā "kailo ballīte" izpelnījās konservatīvo režīma atbalstītāju kritiku par viesu ierašanos pikantā apakšveļā un orģijām kara laikā.

Pasākumu apmeklēja daudzi diktatora Vladimira Putina režīmu apkalpojošo slavenību, kas atbilstoši ballītes devīzei "Gandrīz kaili" bija ģērbušies apakšveļā vai citos pikantos tērpos. Viesi fotogrāfijas no pasākuma publicēja sociālajos tīklos.

Tiesa izdevusi rīkojumu uz trim mēnešiem slēgt naktsklubu "Mutabor", secinot, ka kluba īpašnieks pārkāpis sanitārās un epidemioloģiskās normas.

Kopš Krievijas atkārtotā iebrukuma Ukrainā Kremlis pastiprinājis konservatīvo retoriku un cenšas pozicionēt šo karu kā plašāku cīņu pret rietumiem un to vērtībām. Pikantā ballīte ne visai labi saskanēja ar Maskavas iecerēto tēlu un izpelnījās konservatīvo politiķu aicinājumus izmeklēt notikušo un daļa pasākuma dalībnieku acīmredzami pēkšņi krituši režīma nežēlastībā.

Mūziķi Dima Bilans un Filips Kirkorovs un augstāko aprindu personība un televīzijas raidījumu vadītāja Ksenija Sobčaka pēc ballītes publiskoja atvainošanos. Atvainojās arī ballītes organizētāji.

Krievu reperim "Vacio", kurš ieradās ballītē gandrīz pilnīgi kails, tika piespriests 15 dienu administratīvais arests, un viņš tika izsaukts uz kara komisariātu.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.