Vācijā šomēnes aizturēta četrdesmit trīs gadus veca Krievijas pilsone un četrdesmit četrus gadus vecs Vācijas pilsonis, kas tiek turēti aizdomās par divu sieviešu slepkavību, vēsta laikraksts "Bild".

Izmeklētāji uzskata, ka aizdomās turamie noslepkavoja divdesmit septiņus gadus veco ukraiņu bēgli Marharitu Razazu un viņas piecdesmit vienu gadu veco māti Marinu Stecenko ar nolūku nolaupīt Razazas piecas nedēļas veco meitu Miju. Abas sievietes dzīvoja bēgļu centrā Manheimā. Tiek uzskatīts, ka ļaundari viņu uzticēšanos ieguva, solot palīdzēt noformēt dokumentus. 

Razazas līķis tika atrasts 7. martā netālu no Hokenheimas pie Reinas aizsprosta. Uz viņas ķermeņa tika konstatētas vardarbīgas nāves pazīmes. Par bez vēsts pazudušām policija tobrīd uzskatīja Razazas meitu un māti. 

Saistībā ar notikušo noziegumu policija aizturēja divus cilvēkus. Miju drīz izdevās atrast dzīvu, bet Stecenko līķis tagad atrasts ezerā. Arī viņa noslepkavota, pavēstījusi policija.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.