Krievijas tieslietu ministrija piektdien pasludinājusi par "ārvalstu aģentu" Nobela Miera prēmijas laureātu laikraksta "Novaja Gazeta" galveno redaktoru Dmitriju Muratovu.

Varasiestādes apgalvo, ka Muratots "piedalījies ārvalstu aģentu materiālu radīšanā un izplatīšanā", kā arī izmatojis ārvalstu platformas tādu viedokļu izplatīšanā, kas "vērsti uz negatīvas attieksmes veidošanu pret Krievijas ārpolitiku un iekšpolitiku".

Krievija tā dēvēto ārvalstu aģentu sarakstu papildina katru piektdienu, un šopiektdien tajā iekļauts arī komiķis Ruslans Belijs, ekonomists Konstantīns Soņins, žurnālists Deniss Katajevs, bijušais Sanktpēterburgas likumdošanas sapulces deputāts Maksims Rezņiks, disidents un rakstnieks Oļegs Radzinskis, radiostacijas "Eho Moskvi" žurnāliste Ksenija Larina, politiķis Mairbeks Vačagajevs, opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija štāba bijušais vadītājs Voroņežā Jevgēņijs Karpovs un pretkara kustība "Jaunā Tiva".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.